انبر، انبردست، گوشت قرمز آلرژی ها، و ماهیت پویا پزشکی

در دانشکده پزشکی، ما در حال تدریس برای مطابقت با علائم به هزاران علل، و از آنجا به مشاهده و کاراگاه و پازل با هم قطعه متنوع از اطلاعات تا زمانی که یک راه حل شروع به شکل گرفتن است. دیگر ما تمرین کنید، سریع تر و ساده روند می شود، و آن را تبدیل آسان فراموش کرد که بیماری پویا است. نه تنها می توانید آن را جلوه های ویژه گرافیکی و تکامل، اما همچنین می تواند بهار، به ظاهر از هیچ جا.

چندی پیش، من از این واقعیت در این زمینه خود من، به یاد عنوان یک زیر مجموعه کوچک اما قوی از بیماران من که با واکنش های آلرژیک به گوشت قرمز شد. بله، این بدان معناست که گوشت گاو، گوشت بره، و گوشت خوک، برای شام حساس که این غذاها برای سال بدون هیچ گونه عوارض خورده اند.

پس از تشخیص قطعی تنها ستاره تیک عنوان عامل احتمالی و تقریبی از گوشت آنها باعث واکنش، همه را تحت تاثیر قرار را در ترس کامل هستند، و به اجتناب از گوشت قرمز در BBQ، برای آینده قابل پیش بینی سقوط.

در حال حاضر من تقریبا نیم دوجین افراد که از این غیر معمول ترین، شرایط گیج کننده رنج می برند را تایید کرد. اما برخی از پزشکان در شرق لانگ آیلند بیش از 200 نفر، کودکان و بزرگسالان درمان کرده اند. محققان زرنگ و دانا در دانشگاه ویرجینیا در واقع برای اولین بار به شناسایی ارتباط بین این واکنش غیر معمول گزش کنه و که در داخل و اطراف ویرجینیا غربی-مرکزی شکل گرفت.

مطالعه که در مجله آلرژی و ایمونولوژی بالینی منتشر شده است، شناسایی گزش کنه که باعث یک آنتی بادی، که متصل به یک قند موجود در گوشت به نام آلفا-گهل. یک واکنش آلرژیک شدید یا آنافیلاکسی عنوان یک نتیجه از رها شدن هیستامین رخ می دهد زمانی که یک فرد گوشت قرمز را می خورد. یکی دیگر از یافته های جالب از تحقیقات خود را نشان می دهد که میزان مصرف گوشت قرمز خورده ممکن است احتمال داشتن این واکنش تحت تاثیر قرار جراحی بینی .

جالب توجه است، هشت نفر از هر ده نفر در دانشگاه ویرجینیا یافته سابقه گزش کنه، قبل از شروع واکنش بود. علاوه بر این، بسیاری از این ساعت بسیاری از آنافیلاکسی خود پس از مصرف گوشت قرمز با تجربه، ساخت تشخیص حتی بیشتر گریزان.

به عنوان یک پزشک نیویورک، تمرین برخی از راه دور از گهواره جغرافیایی از این وضعیت تازه

به نفع و پهنا در بهداشت عمومی

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هفده =