بادمجان بم آفت چربی شکم

عکس بادمجان

می‌خواهید از شر چربی‌های پهلو و شکم خود رها شوید به معجون ذکر شده بدر این مطلب توجه کنید. برای تهیه این معجون  یک عدد بادمجان بزرگ را شسته و سپس آن‌ را در ابعاد کوچک نگینی خورد کنید. توجه داشته باشید که شستن بادمجان را قبل از پوست گیری انجام دهید و الیاف روی گوشت را با شست وشوی مجدد از بین نبرید.

بادمجان‌ های خرد شده را داخل یک ماهیتابه متوسط بریزید و مقداری آب به آن اضافه کنید به طوری که تا نصف آن را بپوشاند. ماهیتابه را روی گاز بگذارید و اجازه دهید به مدت پنج دقیقه بجوشد؛ سپس شعله را به آرامی کم کنید و پس از چند ثانیه زیر آن ‌را خاموش کنید و اجازه دهید خنک شود. در نهایت آب آنرا را صاف کنید و در یک ظرف شیشه‌ای بریزید و داخل یخچال قراردهید. روزی سه الی چهار لیوان از آب به دست آمده میل کنید. اگر به طعم آن عادت ندارید می‌توانید با چند قطره آبلیمو و یا آب سایر مرکبات طعم آن‌ را باب سلیقه خود کنید. لیوان اول را به صورت ناشتا قبل از صبحانه میل کنید و لیوان آخر را قبل از خواب. این دوره را حداقل دو هفته ادامه دهید.

عکس بادمجان

بادمجان یک دیوروتیک(ادرارآور) طبیعی فوق العاده است . علاوه بر این باعث ترشح صفرا شده و از کم خونی پیشگیری می‌کند. اگر می‌خواهید وضعیت پوست‌ تان را بهبود دهید نیز می‌توانید به‌بادمجان‌ اعتماد کنید

نوشیدنی مشابه و با ترکیب بادمجان و آب پرتقال تازه نیز یک نوشیدنی لاغرکننده است. برای این‌کار یک عدد بادمجان بزرگ و دو عدد پرتقال نیاز دارید.بادمجان را به قسمت‌های مساوی تقسیم کنید و آب پرتقال‌ها را بگیرید. این بار بادمجان خام را با آب پرتقال ترکیب کنید و برای صبحانه بنوشید. لازم است این نوشیدنی را در همان موقع مصرف آماده کنید و این کار را نیز به مدت دو هفته ادامه دهید. البته لازمه لاغری با آب بادمجان این است که در چهار چوب یک رژیم غذایی کم کالری و به همراه ورزش (حد اقل سه جلسه در هفته) مصرف شود. علاوه بر این لازم است که روزانه شش الی هشت لیوان آب بنوشید تا روند لاغری‌تان با سرعت بیشتری پیش رود.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 6 =