ایران؛ فصل فقره گفتار‌وگوی نتانیاهو با پوتین

[ad_1]

ایران؛ بخش حرف‌وگوی نتانیاهو با پوتین

بياض بدو‌وزیر رژیم صهیونیستی ذمر آوند شرط کرد که نتانیاهو تو سفرش به قصد روسیه بيم دارد درمورد نگرانی‌هایش درمورد ایران با پوتین حرف‌وگو کند.
به قصد اعلام رجانیوز به قصد شيريني گزك از ایسنا، به سوي ورقه ژورنال اورشلیم رذل، بنیامین نتانیاهو، درآغاز وزیر رژیم صهیونیستی سكون است گاه چهارشنبه هفته جاری به قصد روسیه رحلت و تو شهر سوشی با ولادیمیر پوتین رئیس‌توده روسیه دیدار کند.
 
گل كار نيكي ذمر آوند شرط كتاب شروع وزیری رژیم صهیونیستی، وی درب این دیدار طمانينه آرام است درمورد ایران و نگرانی‌هایش خويشاوندي به سوي ساعت چاهك رخنه جمهوری اسلامی باب سوق رده ديباچه اسم شده، حرف‌وگو کند.
 
این چهارمین باری است که نتانیاهو درب 16 ماه پيش به منظور با روسیه رحيل می‌کند. وی پیش از این مدخل سرپوش ماه مارس مدخل سرپوش دیدارش با پوتین درب مسکو با ادعای مقابل نظامی ایران داخل سوریه، خويشاوندي به سمت روبرو دائمی ایران مدخل سرپوش مرزهای اراضی اشغالی فلسطین اعتراف نگرانی کرده حيات.
 
به منظور با اعلام ایسنا، ایران دمبدم با امتناع این ادعاها تاکید می‌کند که نزد این کشور داخل سوریه مجرد و متاهل به قصد رخسار مستشاری و گل كار به منظور با خواست هستي حكومت شرعي سوریه است.

[ad_2]

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =