چرا ثبت ازدواج در ترکیه

vثبت ازدواج در ترکیه توسط موسسه گلوبال کادرو

ثبت ازدواج در ترکیه چرا ؟

 

بیشتر کسانی که تمایل دارند در خارج از ایران ازدواج کرده و آن را ثبت ازدواج در ترکیه کنند، افرادی هستند که به دلایل مختلفی یکی از زوجین یا هردو آنها امکان حضور در ایران را ندارند و یا تمایل دارند در کشوری غیر از ایران زندگی خود را ادامه بدهند. البته ثبت ازدواج در ترکیه مزایای دیگری نیز دارد. به دلیل ویژگی های سند ازدواج در ترکیه، عواملی مانند دین و مذهب افراد در آن موثر نمی باشد و به دلیل آنکه حکومت و دولت در ترکیه غیر دینی می باشد، این سند مورد قبول کشورهای غربی و خارجی است.

پس این فرصت برای افراد وجود دارد که پس از انجام عقد ازدواج تحت مقوله پیوستن به همسر، درخواست ویزا و اقامت در کشورهای اروپایی داشته باشند. به همین خاطر زوجین به هنگام ثبت ازدواج در ترکیه، سندی بین المللی دریافت خواهند کرد.

البته این کار فرآیند خودش را دارد. ارتباط با یک موسسه توانمند برای انجام مشاوره ساده و سریع، آشنایی مراحل ازدواج در این کشور و عدم نیاز به ویزا، برای شما یک مزیت محسوب می شود.

برای بسیاری از هموطنان که قصد ازدواج با افراد غیر ایرانی را دارند یا دو فرد ایرانی که می خواهند ازدواج شان در کشوری غیر از ایران ثبت گردد، کشور ترکیه و به خصوص شهر استانبول مقصد بسیار مناسبی برای ثبت ازدواج در ترکیه است.

ماموریت ما در موسسه گلوبال کادرو . در همین راستا به کسانی که قصد ازدواج با افراد غیر ایرانی را دارند، در شهر استانبول خدمات متنوعی را ارائه می نماید که به دلایلی که بیان خواهد شد در نوع خود بی رقیب است که اولین علت بی رقیب بودن این موسسه چند زبانه بودن مترجم های صاحب امضا این موسسه است که مجوز قانونی به همه این زبانها را تحت قوانین ترکیه دارا هستند.

 

اگر می خواهید برای ثبت ازدواج در ترکیه به ترکیه سفر کنید لطفا پیش از عزیمت، با یکی از دفاتر ما در تهران یا استانبول تماس حاصل فرمایید. زیرا هر لحظه ممکن است تغییراتی در قوانین روی داده باشد و شما از آن اطلاع نداشته باشید.

اگر در تهران هستید حتما با مراجعه حضوری به دفتر تهران موسسه گلوبال کادرو از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید. همچنین می توانید از طریق تلگرام با مشاور ما در تماس باشید و مشاوره رایگان جهت ثبت ازدواج در ترکیه  بگیرید یا وقت عقد خود را تنظیم کنید.

در صورتی که تلگرام روی دستگاه شما نصب نیست ابتدا به صفحه مربوط به نصب برنامه تلگرام هدایت خواهید شد و سپس مجددا از طریق مراجعه به همین صفحه و کلیک کردن روی تصویر زیر با مشاور آنلاین گلوبال کادرو  وارد مشاوره و تعیین وقت ازدواج شوید.

 

روش کار ما این است که قبل از عزیمت برای شما پرونده آنلاین تهیه کرده و مدارک را بررسی می کنیم و پس از تصمیم قطعی توسط شما بدون فوت وقت از مراجع ذیصلاح نوبت می گیریم. در این صورت نیازی نیست مانند دیگران یا مراجعه کنندگان عادی، ماهها یا روزهای زیادی را در نوبت بمانید. مدارک شما را قبل از آمدن به ترکیه تهیه و توسط کارشناسان کنترل شده و آن را به رویت مامور ثبت عقد می رسانیم و از همان موقع که وارد استانبول خواهید شد، وقت عقد را هماهنگ کرده تا اقامتی طولانی و ناخواسته را به شما تحمیل نکنیم.

 

ثبت ازدواج در ترکیه توسط موسسه بین المللی گلوبال کادرو

 

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =