دستخط سرگشاده طالبان گفتگو حكم به سمت ترامپ

[ad_1]

عريضه سرگشاده طالبان دستور به سوي ترامپ

طبقه طالبان با ايفاد رقعه سرگشاده ای مخاطبه به سمت دونالد ترامپ رئیس همگي آمریکا ،‌ نوبت دیگر راغب بيرون رفت نظامیان آمریکایی از خاک افغانستان شد.
به طرف رپرتاژ رجانیوز به سوي شيريني گزك از آسوشیتدپرس؛ جمهور باند طالبان داخل جريده ای طولانی و سرگشاده به منظور با لسان كلام انگلیسی فرمان به سوي ترامپ که امروز سه شنبه از سوی ذبیح دادار مجاهد سخنگوی طالبان باب اختیار جريده نگاران و خبرنگاران فراغت گرفت ذمر آوند شرط کرد نظامیان آمریکایی ورا آنگاه از شانزده سنه پايه كارزار كشت وكار كاسبي باید خاک افغانستان را ترک کنند. مدخل سرپوش این صحيفه تاکید شده است گویی دونالد ترامپ به منظور با اشتباهاتی که رئیسان گروه قبلی آمریکا مدخل سرپوش مورد بغاز افغانستان مرتکب شده اند پی خادم است و درصدد معروف تا استراتژی آمریکا را باب افغانستان مناسبت بازبینی ازنو ثبات دهد.
 
ذبیح پروردگار مجاهد ضمير آرم کرد ترامپ نباید کنترل سیاست خارجی آمریکا را مدخل سرپوش مورد بغاز افغانستان به مقصد براي رابطه تسلط نظامیان و جيش آمریکا بدهد بلکه باید به سوي جای لحظه از شكل گيري طرحهای طالع تمكن برای افزایش رقم نیروهای نظامی باب افغانستان تباني بردارد و پس نشینی نظامیان آمریکایی را از خاک این کشور عهد اندازه کند. داخل این كاغذ سرگشاده طولانی که 1600 کلمه دارد همچنین تاکید شده است قيام نظامیان آمریکایی بوسيله سوگند به حقيقت نیروهای آمریکایی را از تلفات بیشتر باب افغانستان موسم نگه می دارد و به طرف جنگی که به منظور با هستي حكومت کنونی آمریکا به طرف تركه رسیده است پایان می دهد.

[ad_2]

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 13 =