رنگ رژ لب معرف شخصیت انسان‌هاست

رنگ رژ لب

رنگ مورد علاقه‌تان حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، حتی بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید.بر اساس نظریات علمی، رنگ رژ لب شما تنها در قالب یک رنگ نمی‌گنجد، بلکه می‌تواند حرف‌های زیادی درباره شخصیت و حتی افکار شما برای گفتن داشته باشد.

رنگ رژ لب

بیایید قبل از اینکه درباره رنگ رژ لب و ویژگی‌های شخصیتی هر فرد صحبت کنیم، زمینه‌های روانشناسی این موضوع را بررسی کنیم. اغلب مردم رنگ یا رنگ‌های مورد علاقه‌ای دارند، درست است؟ در علم روانشناسی نظریه‌ای به نام “نظریه ظرفیت زیست محیطی” (EVT) وجود دارد که درباره چرایی علاقه افراد به رنگ‌های مختلف و همچنین درباره تجارب احساسی که با این رنگ‌ها داشته‌اند توضیح می‌دهد. این تجارب هم می‌توانند مثبت باشند و هم منفی، به طور مثال اگر مادر شما که خیلی هم او را دوست دارید همیشه رنگ بنفش بپوشد، قطعا شما هم این رنگ را دوست خواهید داشت؛ اگر گربه مورد علاقه شما خاکستری باشد، قطعا شما هم به رنگ خاکستری علاقه پیدا خواهید کرد؛ از سویی دیگر اگر لباس فرم مدرسه شما قرمز باشد، معمولا علاقه به این رنگ در شما کمتر خواهد شد.

خب حالا بیایید به سراغ قسمت اصلی داستان برویم: اگر شما رنگ قرمز را برای رنگ رژ لب خود انتخاب کنید، قطعا این رنگ مسایل زیادی را درباره شخصیت شما عنوان خواهد کرد. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم به طور اساسی به این ویژگی‌ها و بیان شخصیت‌های رنگ‌ها بپردازیم. این مقاله را با دقت بخوانید، چون ممکن است بعد از خواندن این مطالب رنگ مورد علاقه خود را تغییر دهید.

رنگ قرمز و آلبالویی تیره

رنگ ژر لب قرمز و آلبالویی تیره

این رنگ بیانگر اعتماد به نفس، جسارت و خود اتکایی شما است. خانم‌هایی که این رنگ را برای  رنگ رژ لب خود انتخاب می‌کنند حس مدرنیته خاصی در وجود آنها جاری است.

رنگ مرجانی و خانواده نارنج

رنگ مرجانی و خانواده نارنج

طرفداران این رنگ غالبا نیمه پر لیوان را نگاه می‌کنند و افرادی خوش بین هستند و از افزودن کمی تغییر آن هم از نوع ناگهانی‌اش به مد کلاسیک خود ابایی ندارند. این افراد دوست دارند همه چیز را تجربه کنند.

رنگ صورتی و بنفش

رنگ صورتی و بنفش

همدلی و جاه طلبی، هر دو در یک زمان: این، ویژگی خاص افرادی است که این رنگ را به عنوان رنگ مورد علاقه خود انتخاب کردند. خانم‌هایی که از طرفداران این گروه رنگی هستند معمولا هنگام اخذ تصمیم‌های بزرگ و مهم، محتاطانه عمل می‌کنند.

رنگ قهوه‌ای و بژ

این افراد وابسته به دیگران و البته خونسرد هستند. داشتن حس رمانتیک توام با نوستالژی در مورد گذشته یکی دیگر از ویژگی‌های طرفداران این رنگ هاست. علاقه مندان به این رنگ حس پشتیبانی و حمایتی قوی دارند و اصلا هم از استفاده از این حس ترسی ندارند.

رنگ بدن

اغلب مردم تصور می‌کنند افرادی که از این رنگ استفاده می‌کنند خجالتی‌اند اما مشخص است که هنوز طرفداران این رنگ را نشناخته‌اند. در حقیقت علاقه مندان به این رنگ رژ لب کاملا آرام و اجتماعی هستند و با روی خوش با همه برخورد می‌کنند. اگر کسی نیاز به نصیحت داشته باشد، این افراد بهترین گزینه‌اند.

About The Author

Related posts

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هفده =